Invenibau.com PL

Inveni
BAU
GMBH

Profesjonalny montaż fotowoltaiki!

Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii w Niemczech wchodzi na kolejny etap - to może być wielkie wyzwanie dla wielu deweloperów i projektantów. Na szczęście dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy gotowi zaoferować fachową i terminową obsługę w bardzo konkurencyjnej cenie.

Nowe
obowiązki OZE

W wielu miejscach w Niemczech prawnie usankcjonowano obowiązek wyposażenia w fotowoltaikę wszystkich budynków niemieszkalnych, dla których po 1 stycznia 2022 roku zostaną wydane pozwolenia na budowę (np. w Badenii-Wirtembergii).

W Nadrenii-Północnej Westfalii z kolei od początku 2022 roku wprowadzono obowiązek montażu fotowoltaiki na zadaszeniach nowych parkingów liczących przynajmniej 35 miejsc.

Nasze doświadczenie

Mamy w portfolio projekty realizowane Niemczech i w Polsce. Nasi ludzie zainstalowali ponad 20 MW mocy w inwestycjach o różnej skali - od domów jednorodzinnych po zakłady produkcyjne i farmy słoneczne.

Zgrany zespół

Chcemy być częścią może czasami trudnego, ale niezwykle potrzebnego procesu rozwoju odnawialnych źródeł energii w Niemczech.

Dlatego nasz doświadczony i profesjonalny zespół na co dzień pracuje blisko klientów, zapewniając sprawną i efektywną komunikację oraz jakościową realizację projektów.

Znane
trudności

Z rozmów z naszymi partnerami wiemy, że znalezienie terminowej i doświadczonej ekipy monterskiej bywa trudne. A do tego koszty pracy i materiałów stale rosną.

Dlatego zdajemy sobie sprawę jak cenne obecnie są kontakty w dobrze zaopatrzonych hurtowniach oraz sprawdzeni fachowcy na firmowym zapleczu. Spokojnie - dysponujemy i jednym i drugim.

kompleksowa
oferta

Zapewniamy kompleksową obsługę. Od wykonania projektu, przez montaż na wspólnie uzgodnionych komponentach, po podłączenie do sieci energetycznej, zwracając przy tym szczególną uwagę na potrzeby i możliwości naszych klientów.

Najlepsze
ceny

Wierzymy, że połączenie naszego doświadczenia z konkurencyjnymi kosztami inwestycji, które oferujemy, jest najlepszą odpowiedzią na zmieniające się przepisy i obowiązki z nich wynikające. Sprawdź nas!

Referencje

Posiadamy liczne referencje od naszych stałych partnerów, zarówno wśród dostawców sprzętu, jak i klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, z którymi dotychczas mieliśmy przyjemność pracować. Chętnie przedstawimy je wraz z ofertą naszych usług.

Contact

Zapytaj o wycenę!

contact@invenibau.com