- Ekocentryk rzecze -

Zielona Energia
to nie tylko fotowoltaika
czy pompa ciepła.
To postawa.

Dobrze, że tu jesteś.

Pomogę Ci w niełatwych decyzjach dotyczących bardziej ekologicznego i oszczędnego życia. A przy okazji zrobimy coś dobrego dla naszej planety.

Skąd masz to wszystko wiedzieć?

Zapraszam Cię do czytelnej bazy wiedzy na temat energii słonecznej, fotowoltaiki, pomp ciepła oraz innych innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.

Co z tą postawą?

Edukacja klimatyczna to klucz
do bezpiecznej przyszłości.
Dlatego też prowadzę ten ekocenrtyczny blog.
Staram się pisać prosto i ciekawie. Jak mi wychodzi? Przekonaj się!

Bądźmy w kontakcie.

Pól do wspólnego działania jest wiele. Sprawdź jak zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zasoby naszej planety.

Dlaczego ekocentryk?

Spójność od zawsze była dla mnie ważna. Podobnie jak ekologia, zdrowy dystans i empatia. Staram się kierować tymi wartościami w swoich wyborach życiowych, zawodowych oraz zakupowych.
Nazywam się Krzysiek Pokorski i jeśli moja postawa brzmi dla Ciebie sensownie, prawdopodobnie możemy sobie pomóc.

Blog ekocentryka

Czerwone lampki | Niebieskie migdały | Zielona energia

Po co mi ta fotowoltaika?

Kiedy pytają mnie: A po co mi to na co? Odpowiadam krótko: Ci co nie mają, płacą.

No płacą i będą płacić bardziej, bo czarna energia kosztuje nas coraz więcej. A tutaj w mniej niż 2 minuty przeczytasz jak to tak i dlaczego nie warto zwlekać.

O Mój Prądzie!

Wreszcie jest! A w zasadzie będzie od 1 lipca 2021 r. – Program Mój Prąd 3.0, czyli rządowe dofinansowanie do własnej domowej elektrowni, która zmienia kolor elektryczności z czarnej na zieloną. A czemu mniej się cieszę?

Pompa ciepła, czyli co?

Pompa ciepła to sprzęt na miarę XXI wieku, wymyślony 45 lat temu w Niemczech. Jak to się dzieje, że jest obecnie jedynym rozwiązaniem, które oddaje więcej energii niż zużywa, i to aż 4 razy więcej?

Węgiel to nasza historia!

Właśnie dotarło do mnie, że węgiel jest SUPER! Siedzę na tej kwarantannie i ŁUP! Czarne Złoto mnie olśniło. Jak to w ogóle brzmi:

C Z A R N E  Z Ł O T O.

Zostaw swój kontakt
- pomogę Ci żyć bardziej oszczędnie
i #eko!