#Ekocentryk, czyli kto?

To ktoś z szeroko pojętego #centrum, ktoś kto ma całkiem blisko do każdego człowieka i równie całkiem daleko do każdej skrajności. A co z tym #eko?
Eko to dla mnie pojemna postawa objawiająca się wrażliwością na otaczający świat i wszystkich jego mieszkańców, a także troską o naszą bezpieczną przyszłość.

O MNIE

Spójność, ekologia, zdrowy dystans i empatia to wartości, którymi kieruję się w moich wyborach życiowych. Nazywam się Krzysiek Pokorski i jestem ekocentrykiem.

W swoim życiu zawodowym miałem możliwość doświadczyć funkcjonowania i specyfiki każdego z sektorów. Zarówno w urzędzie, w firmie o globalnym, jak i lokalnym zasięgu, na uczelni czy w organizacji pozarządowej – wszędzie starałem się nie tracić z oczu człowieka, tego w sobie i tego w innych ludziach.

 

Jednocześnie starałem się w różnych formach szkolić na temat empatii oraz budowania zdrowych relacji międzyludzkich, edukować o wpływie naszej cywilizacji na środowisko naturalne i współtworzyć projekty związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, z CSR WRO Clubem oraz Akademią BIZnES Class na czele. 

 

W mojej ścieżce edukacyjnej najbardziej sobie cenię ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Manager CSR w Collegium Civitas oraz pracę wykładowcy i członka Rady ds. Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu. Więcej szczegółów na temat mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego zgromadziłem na moim profilu na portalu LinkedIn – zapraszam!

Może zabrzmi to dość poważnie i pompatycznie, jednakże doszedłem do takiego momentu w życiu, gdzie najistotniejsza stała się spójność między tym, co ważne osobiście, i tym, w czym mogę się realizować zawodowo. W skrócie – mam misję.

Jako mąż podobnie jak ja oddanej naturze żony oraz tata dwóch ciekawych świata i upatrujących w nim bezpiecznej przyszłości synów, nie chcę marnować czasu, jaki został nam na dokonanie gruntownych przemian, w tym szczególnie transformacji energetycznej. Dlatego powstała firma ekocentryk.pl, a ja postawiłem na edukację i bezpośrednią pracę z ludźmi. 

Zapraszam do współpracy – zróbmy razem coś ważnego!

KILKA WAŻNYCH LICZB

0 +
godzin przy rzutniku
0
lat doświadczenia w edukacji
0 +
osób bardziej świadomych klimatycznie
100
lat do deklarowanego zamknięcia ostatniej kopalni węgla w Polsce

ŁAP DYSTANS

Ekocentryzm zobowiązuje. Także do wspomnianego wyżej zdrowego dystansu do siebie, świata i skrajności wszelakich.

Dlatego piszę. Poczytasz?