1,5% podatku to 100% Twojego wsparcia dla edukacji klimatycznej!

Teraz coś jakby podsumowanie minionych 365 dni i coś na kolejne kilkaset. 

Otóż w 2023 roku z edukacji klimatycznej w moim wykonaniu skorzystało ponad 7000 dzieci i dorosłych podczas ponad 500 warsztatów, szkoleń i prelekcji. Duma, satysfakcja i całkiem wyczuwalne zmęczenie, dlatego teraz łapię oddech przed kolejnym intensywnym rokiem.

W międzyczasie zaznaczam, że nastał lifting niniejszej strony internetowej, na której w zakładce Oferta prezentuję mocno poszerzoną ofertę tematyczną spotkań i warsztatów o klimacie, energii i ekologicznych nawykach.

Szczególnie polecam warsztat „Mozaika Klimatyczna” – dla firm, uczelni czy bywalców wszelkiego rodzaju ośrodków integracji społecznej. Mam jeszcze kilka terminów na styczeń!

Przeczuwam, że ze względu na wielką potrzebę i najistotniejszy współcześnie cel, jakim jest przeciwdziałania zmianom klimatycznym, rok 2024 upłynie mi pod znakiem kształcenia nowych edukatorów klimatycznych, bo potrzeba nas jak najwięcej!

A na koniec już teraz zapowiadam, że istnieje wyśmienita możliwość wsparcia (i to taka, która nic Cię nie kosztuje!) działań podnoszących świadomość klimatyczną. Dzięki mojej współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym możesz przekazać 1,5% podatku na rozwój edukacji klimatycznej – to dopiero będzie impakt!

Aby to zrobić po prostu w odpowiedniej rubryce wpisz numer KRS: 0000270261 oraz Cel szczegółowy: EKOCENTRYK EDUKACJA KLIMATYCZNA 15191

Zapraszam Cię do skalowania efektu, który wspólnie musimy osiągnąć, aby skutecznie i możliwie łagodnie przejść niezbędną transformację energetyczną. Możesz to zrobić już teraz także przez Patronite.

Miłej celebracji ostatnich dni 2023! I proszę – nie strzelaj w Sylwestra 🤫

Similar Posts